Dosiahnite trvalú duševnú pohodu a šťastnejší život.

Naučíme vás všetko dôležité, aby ste vy sami dokázali zlepšovať svoju psychiku a prežívať v živote viac šťastia.

vitajte v alavite

Pozitívne zmeny vďaka novým schopnostiam.

Centrum ALAVITA je edukačné pobytové zariadenie krásnom prostredí Liptova, ktoré sa špecializuje na rozvoj osobnosti, duševného zdravia a wellbeingu.

Ľudia do centra prichádzajú na 1-2 týždňové pobyty, aby sa od skúsených odborníkov a terapeutov naučili množstvo nových užitočných znalostí a zručností, vďaka ktorým sú potom sami schopní dosiahnuť trvalú vnútornú pohodu a žiť šťastnejší život.

urobte to múdro

Spojte príjemné s užitočným

Vyberte si z jedinečných pobytových programov, ktoré vám prinášajú 3 vzácne hodnoty súčasne – osobný rozvoj, príjemné zážitky a dokonalý relax.

Intenzívny rozvoj

Zaujímavé témy, praktické zameranie, pútavá prezentácia, oddýchnutá sústredená myseľ a príjemná atmosféra podporia pozitívne zmeny.

Príjemné zážitky

Počas pobytu zažijete mnoho nového, vrátite sa k sebe, naučíte sa pracovať s emóciami a spoznáte zaujímavých ľudí, ktorí môžu obohatiť váš život.

Skvelý odpočinok

Vyhradíte si čas len pre seba, môžete rýchlo zabudnúť na každodenné povinnosti a dokonale zrelaxovať uprostred nádhernej prírody Liptova.

programy

Programy centra ALAVITA

Originálne krátkodobé pobytové programy zamerané na osobnostný rozvoj a zlepšenie duševného zdravia.

pobytový program

Psychická pohoda s KBT

Vzdelávací program, kde sa naučíte ako prevziať kontrolu nad vlastnou psychikou a ako vedome zlepšovať svoje duševné zdravie aj vďaka KBT.

pobytový program

Šťastný život a vzťahy

Program osobnostného rozvoja pre tých, ktorí chcú byť šťastnejší, zvýšiť svoje sebavedomie, žiť zmysluplný život a zlepšiť svoje vzťahy.

čoskoro

Nové tematické programy

Pripravujeme pre vás špecializované týždňové programy osobnostného rozvoja, zamerané na rôzne zaujímavé témy a oblasti. 

O centre

Unikátne miesto pre pozitívne zmeny

Uprostred nádhernej prírody Liptova nájdete moderné pobytové centrum s priateľskou atmosférou, ktoré vám poskytne príjemný pokoj, súkromie, dokonalý komfort a kvalitné služby, aby ste sa cítili ešte lepšie ako doma. 

skúsenosti

Ľudia nás vyhľadávajú kvôli spoľahlivým výsledkom.

Skúsenosti ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre ALAVITA. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Moje manželstvo sa skončilo rozchodom a môj život sa rozbil na kúsky, upadla som do frustrácie, sebaľútosti a nevedela som si predstaviť ako budem ďalej žiť. Stála pri mne rodina, priatelia, no i tak som z tejto neželanej situácie nevedela…

Alavita bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla za posledné obdobie vo svojom živote urobiť. Trpela som úzkostnými stavmi z nefunkčných vzťahov a nespavosťou. Pani Matejovič, ktorá našu skupinu sprevádzala celým pobytom, či už na seminároch alebo individuálnych sedeniach, mi ukázala…

Do centra Alavita som prišla s úzkostno-depresívnou poruchou, s ktorou som si už nevedela dať rady. Nezabrali mi AD (antidepresíva) a lieky na uvoľnenie mi pomáhali aspoň nato, aby som vstala z postele. Pociťovala som neustálu nervozitu a veľké bolesti…

Máme desiatky ručne písaných referencií od našich klientov.

Prihláste sa na odber noviniek centra ALAVITA.

Newsletter AV

Zdieľať stránku