O centre ALAVITA

Ideálne miesto pre rýchly osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

centrum

Pokojné prostredie a kvalitné služby

ALAVITA je súkromné účelové pobytové centrum v nádhernej prírodnej lokalite Liptova, ktoré vám ponúkne optimálne podmienky pre vaše pozitívne zmeny.

Skvelá lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa v lokalite medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci malebnej obce Liptovské Revúce. Zo všetkých strán je obklopené nádhernými horami a lúkami. 

Krásne prírodné prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú našim klientom rýchlejšie zrelaxovať a venovať sa svojim cieľom. Klienti si môžu naplno vychutnávať nádherné prírodné scenérie Liptova a z okna svojej izby sledovať pasúce sa stáda oviec.
1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

V centre sú k dispozícii 1- a 2-lôžkové izby, pričom všetky majú vlastné sociálne zázemie a loggiu. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. Mäkké koberce, široké čalúnené postele, dostatok odkladacích priestorov, v 1-lôžkových izbách tiež veľké kreslo s taburetom a lampou na čítanie.

Kvalitné stravovanie

Dôležitou súčasťou zlepšovania psychiky je aj kvalitné stravovanie. Klienti majú vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré sami pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou bufetových stolov. Na obed a večeru je možný výber z niekoľkých jedál. K dispozícii sú rôzne druhy zdravých nesýtených nápojov, čaje a káva. 

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

Pokoj a zdravý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí a počas celej noci platí v centre pokojový režim. V izbách sú 100 cm široké čalúnené springbox postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti. K dispozícii dve veľkosti podhlavníkov a plne zatemňovacie závesy.

Voľný čas a pohyb

Voľný čas je možné tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom. V lobby je veľká knižnica s množstvom zaujímavých kníh. V klubovej miestnosti je možné hrať biliard alebo šípky. K dispozícii máte aj naše cardio-fitness. V okolí centra je množstvo príležitostí na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

galéria

Priestory centra

Kliknite na obrázok pre zväčšenie.

Časté otázky

DOPISAT !!!

Áno. Úprimne nám záleží na tom, aby ste boli so svojim terapeutickým pobytom skutočne spokojní. Preto vám poskytneme nezáväznú bezplatnú úvodnú konzultáciu, ktorá môže prebiehať telefonicky alebo formou online stretnutia. Získate tak všetky potrebné informácie ešte pred vaším rozhodnutím. Zistite viac o bezplatnej konzultácii.

Prihláste sa na odber noviniek centra ALAVITA.

Newsletter AV

Zdieľať stránku