Kariéra / Kuchár

Kuchár / Kuchárka

Hľadáme kuchára / kuchárku pre zabezpečenie celodenného stravovania klientov účelového pobytového zariadenia.

Pobytové centrum duševného zdravia ALAVITA má celoročnú prevádzku, nie je súčasťou cestovného ruchu a služby poskytuje len ubytovaným klientom (podobne ako kúpele).

Ak hľadáte stabilné zamestnanie v pokojnom prostredí a rád pracujete s čerstvými surovinami, prečítajte si našu ponuku a kontaktujte nás.

ALAVITA kariéra kuchár

1350-1900 €

Platové ohodnotenie (brutto)

TPP

Typ pracovného pomeru

Liptovské Revúce

Lokalita

Aká bude náplň vašej práce

Čo očakávame od vás

Očakávajte od nás

Detaily pracovnej pozície

Základná zložka mzdy je vo výške 1350 Eur brutto + mesačné osobné ohodnotenie do výšky 550 Eur brutto na základe dosiahnutej praxe, skúseností a pracovného výkonu. Príplatky za sviatky a víkendy v zmysle ZP. V prípade dochádzania príspevok na cestovné náklady. Mzda vrátane všetkých príplatkov je v plnej výške poukazovaná na účet zamestnanca.

Ak máte záujem,

pošlite Váš životopis na adresu kariera@recres.sk,

alebo volajte na 0911 537 477.

Po vyhodnotení životopisov budeme kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Viac informácií o Centre ALAVITA nájdete na www.alavita.sk

Zaslaním životopisu dávate svoj súhlas:

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a fotografie uvedených v zaslanom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Recovery Resorts, s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberového konania pre obsadenie pracovného miesta. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia.

Zdieľajte túto ponuku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email