Kariéra / Psychológ

Psychológ / Psychoterapeut

Hľadáme psychológa s praxou na individuálne poradenstvo, terapiu a skupinovú prácu s dospelou klientelou v pobytovom terapeutickom centre duševného zdravia.

ALAVITA je súkromné nezdravotnícke účelové zariadenie s kapacitou 35 klientov, má celoročnú prevádzku a služby poskytuje len ubytovaným klientom (podobne ako kúpele).

Psychológ ALAVITA

1250-1700 €

Platové ohodnotenie (brutto)

TPP, ŽL

Typ pracovného pomeru

Liptovské Revúce

Lokalita

Aká bude náplň vašej práce

Čo očakávame od vás

Očakávajte od nás

Detaily pracovnej pozície

Základná zložka mzdy je vo výške 1250 Eur brutto + mesačné osobné ohodnotenie do výšky 450 Eur brutto na základe dosiahnutej praxe, skúseností a pracovného výkonu. Príplatky za sviatky a víkendy v zmysle ZP.  Pri živnosti sa dohodnú podmienky osobitne.

V prípade záujmu nám pošlite na adresu kariera@recres.sk

  • Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku a 
  • motivačný list.
Po vyhodnotení životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zaslali všetky požadované dokumenty a SPĹŇAJÚ uvedené požiadavky na túto pracovnú pozíciu.
 
Viac informácií o Centre ALAVITA nájdete na www.alavita.sk

Zaslaním životopisu dávate svoj súhlas:

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a fotografie uvedených v zaslanom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Recovery Resorts, s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberového konania pre obsadenie pracovného miesta. Súhlas je daný na obdobie 12 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia.

Zdieľajte túto ponuku

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email