jedinečná METÓDa

Váš príbeh je unikátny. Rovnako ako náš prístup a metódy. Dosiahnite trvalé zlepšenia, aby bol váš príbeh šťastnejší.

účinná pomoc a trvalé zlepšenia

Akékoľvek zhoršenie v oblasti duševného zdravia, kondície, pohody, či dokonca medziľudských vzťahov má vždy konkrétne príčiny. Aby sme mohli tieto príčiny odhaliť a efektívne napraviť, potrebujeme na to spoľahlivé metódy. 

Veľmi starostlivo sme vybrali tie najúčinnejšie a vedecky overené terapeutické metódy, ktoré unikátnym spôsobom prepájame v snahe dosiahnuť pre vás ten najlepší výsledok a zvýšenie kvality života.

Jedinečná kombinácia

Prepájame rôzne účinné metódy pomoci, aby sme pre klientov dosiahli vždy ten najlepší výsledok.

Stabilné zlepšenia

Klientom nielen pomáhame, my ich tiež učíme ako si môžu pomôcť sami. Preto sú ich zlepšenia trvalé.

Originálny prístup

Iba nový prístup môže prinesť nové výsledky. Náš prístup je celostný a zameraný na príčiny.

S nami môžete uspieť

Nie je podstatné, koľko liekov či odborníkov ste už vyskúšali. Naša pomoc je iná. Aj výsledky sú iné.

Spýtajte sa nás

Chcete viac informácií? Kontaktujte priamo našich terapeutov a získajte odpovede na všetky otázky alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu.

Psychológ ALAVITA

dohodnite si konzultáciu

Porozprávajte sa priamo s našimi terapeutmi, dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo získajte ďalšie podrobnosti o službách centra ALAVITA. 

Skúsenosti našich klientov

Spoznajte názory ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Centrum Alavita je jedinečné miesto v objatí prekrásnej prírody v lone pokoja a ticha, ktoré malo úžasné účinky na moje duševné zdravie. Keď som nastúpila na pobyt mala som nejaké očakávania a ciele čo chcem, aby mi tento pobyt dal…

O pobytovom centre Alavita som sa dozvedela úplnou náhodou, z reklamy na internete. Hneď ma to oslovilo a prišla som sem s cieľom, aby som si hlavne oddýchla. Teda lepšie povedané moja hlava, v ktorej som zvykla mať veľké množstvo…

Veľmi pozitívna skúsenosť. Naučil som si ako fungujú emócie a uvedomil som si, čo robím zle. Pochopil som a vysvetlil som si racionálne zlé návyky môjho chovania a myslenia. V psychoterapii budem určite ďalej pokračovať. ĎAKUJEM !!! – R.

Zdieľať stránku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email