O nás

Služby centra ALAVITA sú inovatívne a v rámci Slovenska jedinečné. Prinášame úplne nový spôsob pomoci v oblasti duševného zdravia a osobnostného rozvoja, a to aj vďaka prístupu a odhodlaniu nášho tímu.

“Hlavným dôvodom pre založenie centra ALAVITA bolo vytvoriť na Slovensku moderné a pokojné miesto s ideálnymi podmienkami pre intenzívny osobnostný rozvoj a zlepšovanie duševného zdravia.

Našim cieľom je pomáhať ľuďom iniciovať pozitívne zmeny v ich živote, naučiť ich efektívne spôsoby svojpomoci a tým im umožniť, aby boli sami schopní napĺňať svoje túžby a zlepšovať kvalitu svojho života.”

Miroslav Danaj

Zakladateľ centra ALAVITA

Naše skúsenosti

23

rokov odbornej praxe.

1 300+

spokojných klientov.

11 500+

hodín individuálnych sedení.

Ľudia v ALAVITE.

Spoznajte náš tím.

centrum

Pokojné prostredie a kvalitné služby

ALAVITA je súkromné účelové pobytové centrum v nádhernej prírodnej lokalite Liptova, ktoré vám ponúkne optimálne podmienky pre vaše pozitívne zmeny.

Skvelá lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa v lokalite medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci obce Liptovské Revúce.  

Krásne prírodné prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú našim klientom rýchlejšie zrelaxovať a venovať sa svojim cieľom. 

1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

V centre sú k dispozícii 1- a 2-lôžkové izby, pričom všetky majú vlastné sociálne zázemie a loggiu. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. 

Kvalitné stravovanie

Klienti majú vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré sami pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou bufetových stolov. Na obed a večeru je možný výber z niekoľkých jedál. 

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

Pokoj a zdravý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí. V izbách sú 100 cm široké čalúnené postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti.

Voľný čas a pohyb

Voľný čas je možné tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom. K dispozícii je veľká knižnica, biliard, vlastné cardio-fitness a príležitosti na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

galéria

Priestory centra

Kliknite na obrázok pre zväčšenie.

V Dámskom klube (2014)

Miroslav Danaj bol hosťom v Dámskom klube, kde hovoril o využití hypnózy a hypnoterapie v oblasti duševného zdravia.

Ľudia nás vyhľadávajú kvôli výsledkom, ktoré im pomáhame dosiahnuť.

Spoznajte názory ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Moje manželstvo sa skončilo rozchodom a môj život sa rozbil na kúsky, upadla som do frustrácie, sebaľútosti a nevedela som si predstaviť ako budem ďalej žiť. Stála pri mne rodina, priatelia, no i tak som z tejto neželanej situácie nevedela…

Alavita bolo najlepšie rozhodnutie, aké som mohla za posledné obdobie vo svojom živote urobiť. Trpela som úzkostnými stavmi z nefunkčných vzťahov a nespavosťou. Pani Matejovič, ktorá našu skupinu sprevádzala celým pobytom, či už na seminároch alebo individuálnych sedeniach, mi ukázala…

Do centra Alavita som prišla s úzkostno-depresívnou poruchou, s ktorou som si už nevedela dať rady. Nezabrali mi AD (antidepresíva) a lieky na uvoľnenie mi pomáhali aspoň nato, aby som vstala z postele. Pociťovala som neustálu nervozitu a veľké bolesti…

Do Alavity som prišiel so syndrómom vyhorenia, začínajúcou depresiou a pocitom zlyhania naprieč celým spektrom môjho ja. Vďaka férovému a otvorenému prístupu som prišiel na to, že je v poriadku byť zdravo ľahostajný, ba čo viac, mať sa rád, prijať…

Veľmi dlho som už nemala svoj život vo vlastných rukách. Päť rokov trvajúce úzkostné stavy, záchvaty paniky, zložitá životná situácia, nezvládanie jednoduchých banálnych situácií a činností bez negatívnych myšlienok a emócií a celkové fyzické vyčerpanie ma doviedli až do ordinácie…

Na pobyt do Alavity som prišla s ťažkou depresiou. Roky (5rokov) som len prežívala, bola som hospitalizovaná v nemocnici, kde mi žiaľ nepomohli. Lieky nezaberali ako som od nich očakávala. A ja som stále väčšiu a väčšiu chuť mala to…

Pozrite si desiatky ručne písaných referencií od našich klientov.

Poskytovanie služieb.

Centrum ALAVITA poskytuje mimoškolskú vzdelávaciu činnosť a poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Centrum neposkytuje žiadnu formu zdravotnej starostlivosti podľa §578/2004 Z.z., ani služby psychológa podľa §199/1994 Z.z..

Prihláste sa na odber noviniek centra ALAVITA.

Newsletter AV

Zdieľať stránku