terapeutické pobyty

Intenzívna terapia a pomoc, krásne vysokohorské prostredie, komfortné ubytovanie, kvalitná starostlivosť a 100% diskrétnosť.

cesta k trvalým zlepšeniam

Či sa snažíte vyriešiť psychický problém, zvládnuť náročnú životnú situáciu alebo získať nové osobné zručnosti, dokážete to omnoho rýchlejšie a jednoduchšie vďaka terapeutickému pobytu v našom centre.

Poskytneme vám vyvážený pomer individuálnej a skupinovej terapie, hypnoterapie, psychoedukácie, koučingu a osobného poradenstva. Podporné terapie a doplnkové aktivity vám pomáhajú všetky pozitívne zmeny posilniť. 

Trvalé zlepšenia môžete dosiahnuť vďaka jedinečnému prepojeniu efektívnych metód, originálneho prístupu, bohatých skúseností našich odborníkov a ideálnych podmienok počas pobytu v centre. Samozrejmá je garancia 100% anonymity a diskrétnosti.

Rýchly nástup na pobyt

Na terapeutický pobyt v našom centre môžete nastúpiť už v priebehu niekoľkých dní.

Trvanie pobytu

Terapeutické pobyty obvykle trvajú 2 až 3 týždne. Závisí to od potrieb a očakávaní každého klienta.

Intenzívna pomoc

Počas terapeutického pobytu absolvujete viac ako 20 hodín terapeutických aktivít týždenne.

Pre aktívnych ľudí

Pobyty sú vhodné pre ľudí, ktorí majú záujem aktívne pracovať na zlepšení svojej psychickej pohody.

ako pobyt prebieha

Terapeutické pobyty v centre ALAVITA obvykle trvajú 2 až 3 týždne. Dni v centre sú štruktúrované a každý klient má svoj vlastný harmonogram, ktorý obsahuje denne 4-5 hodín rôznych foriem terapeutických a podporných činností, tiež voľnočasové aktivity a priestor na kvalitný odpočinok. Nedeľa je voľný deň a je vhodná na návštevy blízkych, dlhšie vychádzky do okolitej prírody alebo vonkajšie aktivity. Všetky ostatné služby sú zabezpečené formou all-inclusive tak, aby ste mohli zabudnúť na bežné starosti a venovať sa len svojim pozitívnym zmenám.

Pri akváriu ALAVITA

Máte záujem o viac informácií?

Kontaktujte priamo našich terapeutov a získajte odpovede na všetky otázky alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu.

pokoj, komfort a starostlivosť

Centrum ALAVITA má jediný účel – zlepšovanie psychického zdravia a duševnej pohody našich klientov. Výber lokality, štýl a vybavenie centra boli zámerné, aby podporovali napĺňanie nášho poslania.

Vytvorili sme pre vás príjemné, bezpečné a diskrétne prostredie, ktoré vám uľahčí dosiahnutie želaných zlepšení. Samotný pobyt v prírodnom prostredí Liptova a pokojnej atmosfére centra je veľmi terapeutický, uvoľňujúci a prospešný pre vašu duševnú pohodu. 

Ubytujeme vás v komfortnej izbe s vlastným sociálnym zariadením, loggiou a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Rozľahlý areál a vybavenie centra vám poskytnú dostatok možností na pohybové aktivity, príjemné trávenie voľného času a dokonalý oddych.

Možnosti ubytovania

Ubytovanie v samostatnej alebo zdieľanej izbe podľa nárokov na mieru súkromia alebo cenu.

Horské prostredie

Nádherné prírodné prostredie Liptova, priamo na hranici národného parku Veľká Fatra.

Kvalitná starostlivosť

K dispozícii máte celodenné chutné stravovanie, zdravý pitný režim a klasické hotelové služby.

Aktivity a oddych

Rôzne možnosti vnútorných aj vonkajších aktivít, vlastné fitness, veľká knižnica, biliard a šípky.

samostatná izba

Naše samostatné izby vám ponúkajú najvyšší komfort a umocňujú zážitok z pobytu. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a loggiu s výhľadom na okolitú prírodu. Príjemné materiály, široká posteľ, zatemňovacie závesy a veľké kreslo s taburetom podporujú vašu pohodu a vytvárajú pocit domova.

2-lôžková izba

Dvojlôžkové izby ponúkajú príjemný komfort pre dvoch klientov. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a loggiu s výhľadom na okolitú prírodu. Príjemné materiály, široká posteľ, zatemňovacie závesy vytvárajú pocit pohody a domova.

starostlivosť a služby

Všetko máte zabezpečené tak, aby ste sa mohli naplno venovať len sebe a svojim zmenám. Máte k dispozícii chutné celodenné stravovanie, zdravé nápoje, hotelové služby, fitness, veľkú knižnicu, klubovňu s biliardom a rôzne voľnočasové aktivity. 

Knižnica Centrum ALAVITA

Fotogaléria centra

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.
Psychológ ALAVITA

spýtajte sa nás

Porozprávajte sa priamo s našimi terapeutmi, dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo získajte ďalšie podrobnosti o terapeutických pobytoch centra ALAVITA.

Skúsenosti našich klientov

Spoznajte názory ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Centrum Alavita je jedinečné miesto v objatí prekrásnej prírody v lone pokoja a ticha, ktoré malo úžasné účinky na moje duševné zdravie. Keď som nastúpila na pobyt mala som nejaké očakávania a ciele čo chcem, aby mi tento pobyt dal…

O pobytovom centre Alavita som sa dozvedela úplnou náhodou, z reklamy na internete. Hneď ma to oslovilo a prišla som sem s cieľom, aby som si hlavne oddýchla. Teda lepšie povedané moja hlava, v ktorej som zvykla mať veľké množstvo…

Veľmi pozitívna skúsenosť. Naučil som si ako fungujú emócie a uvedomil som si, čo robím zle. Pochopil som a vysvetlil som si racionálne zlé návyky môjho chovania a myslenia. V psychoterapii budem určite ďalej pokračovať. ĎAKUJEM !!! – R.

Zdieľať stránku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email