Skúsenosť klienta #16

uvodzovky

O pobytovom centre Alavita som sa dozvedela úplnou náhodou, z reklamy na internete. Hneď ma to oslovilo a prišla som sem s cieľom, aby som si hlavne oddýchla. Teda lepšie povedané moja hlava, v ktorej som zvykla mať veľké množstvo zbytočných a neželaných myšlienok. Vedela som, že ak by som sa trebárs rozhodla stráviť dovolenku ináč, napríklad niekde pri mori, vôbec si neoddýchnem a nebudem sa cítiť lepšie, lebo v tej mojej hlave sa budú aj naďalej množiť moje myšlienky. Teraz, po 2 týždňoch môžem úprimne povedať, že je to najlepšie, čo som pre seba mohla urobiť.

Dostala som tu návod, ako vedieť pracovať, respektíve si utriediť myšlienky, čo bolo aj mojím hlavným cieľom, prečo som sem prišla. Tento cieľ sa mi splnil, ale dostala som tu ešte omnoho viac. Zistila som, že aj ja mám svoju hodnotu, preto by som chcela pracovať aj na zvyšovaní svojho sebavedomia či dôvery v seba samú. Zistila som, že skutočne nie som o nič horší človek a že si zaslúžim byť šťastná. A mať to aj za svoj hlavný cieľ – byť šťastná. Na tomto pobyte som osvojila aj dalo by sa povedať “iný” pohľad na môj vzťah s partnerom. V tomto som mala tiež nedostatky či neujasnené veci.

Do svojho ďalšieho pôsobenia, do ďalších dní už teda v práci, doma budem rada aplikovať všetku tú teóriu, všetky poznatky, ktoré som sa tu naučila a verím, že sa moje cesty s centrom Alavita ešte pretnú. Nech sa Vám darí.

– Juliána

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk