Skúsenosť klienta #37

uvodzovky

Ako väčšina klientov (ak nie všetci) aj ja som sa rozhodla pre tento pobyt, nakoľko som nevedela nájsť odpovede na to, prečo moje city a rozum sú tak diametrálne odlišné.

Môj rozum (RACIO) mi hovorilo vždy niečo iné, ako som cítila. Po tomto pobyte môžem povedať, že pochopila som, čo sa v mojej hlave deje, a ako na základe našich zaužívaných spôsobov, návykov, postojov sa snažila moja hlava hľadať odpovede, avšak nemohla ich nájsť, nakoľko som ju to nenaučila. Nevedeli sme ako vôbec sa dá s našimi myšlienkami pracovať. 

Nie je to také, že odtiaľto odchádzame úplne vyrovaný, vysmiati, že sa stalo niečo nečakané. To nie, ale odchádzame s návodmi, ako sa to dá. Ako sa dá pracovať na zlepšení nášho života a hlavne to, že svoje šťastie či už TT, vytváraním ZDP, racionalizáciou, resp. ostatnými metódami, smieme nájsť a objaviť samých seba, môžeme pracovať na našich ZDP, usmerniť naše myšlienky, aby sme zo seba urobili šťastných ľudí, podľa svojich vlastných predstáv, vybudovali svoje vlastné ,,ŠŤASTNÉ JA”. 

Čaká ma náročná cesta, ale teším sa na ňu. ĎAKUJEM!

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk