Skúsenosť klienta #43

Centrum duševného zdravia ALAVITA

schedule
2023-03-07 | 22:56h
update
2023-03-07 | 23:57h
person
www.alavita.sk
domain
www.alavita.sk
Skúsenosť klienta #43
Advertisement

Do centra Alavita som prišla s úzkostno-depresívnou poruchou, s ktorou som si už nevedela dať rady. Nezabrali mi AD (antidepresíva) a lieky na uvoľnenie mi pomáhali aspoň nato, aby som vstala z postele. Pociťovala som neustálu nervozitu a veľké bolesti tela, ktoré spôsoboval stres. V nemocnici mi absolútne nevedeli pomôcť.

V centre Alavita som sa prvýkrát stretla s profesionálnym prístupom, kompletným rozborom mojej situácie, vysvetlením samotnej poruchy, ktoré mi veľmi pomohlo v ďalšej práci. Bola som veľmi prekvapená z formy seminárneho vzdelávania, na ktorom mi boli systematicky vysvetľované rôzne oblasti pre skvalitnenie života. Tieto všetky poznatky mi postupom času odkrývali samotné gro môjho problému, z ktorého úzkosť vychádzala. Naučili ma pracovať s panickými atakmi a taktiež eliminovať úzkosť, strach či stres prostredníctvom vlastného myslenia.

Taktiež musím spomenúť krásne, pokojné prostredie, ubytovanie a úžasnú stravu. 

Týmto by som sa rada poďakovala pani Matejovič a pánovi Danajovi za to, čo všetko robia pre klientov, za ich jedinečný, odborný a profesionálny prístup. Nikdy som sa s niečím takým ešte nestretla, ďakujem.

– Vladena

Advertisement

Imprint
Responsible for the content:
www.alavita.sk
Privacy & Terms of Use:
www.alavita.sk
Mobile website via:
WordPress AMP Plugin
Last AMPHTML update:
06.06.2024 - 03:09:33
Privacy-Data & cookie usage: