Šťastie a kvalitný život

Zistite ako získať a prežívať viac osobného šťastia, vybudovať si zdravé sebavedomie a zvyšovať kvalitu svojho života. Najbližší pobyt začína 22.10.2023.

Šťastie je tá najvyššia hodnota a potreba každého človeka. Všetci chceme zažívať stav vnútornej spokojnosti, radosti a naplnenia. Avšak vo svete plnom neustáleho zhonu, pracovných povinností a stresu býva dosiahnutie šťastia naozaj náročné.

Túžba prežívať v živote šťastie je pre nás prirodzená. Odkiaľ však máme vedieť, čo konkrétne robiť, aby sme mohli dosiahnuť pocit šťastia a naplneného života? Možno vás to prekvapí, ale väčšina z nás má možnosť prežívať šťastný a spokojný život na dosah ruky. Na dosiahnutie šťastia môže stačiť len to správne nasmerovanie a vaša ochota spraviť pre zlepšenie svojho života niečo zmysluplné.

Už viac nemusíte hľadať či skúšať rôzne tipy a návody na šťastie. Využite jedinečnú príležitosť a osvojte si dôležité znalosti a schopnosti, vďaka ktorým budete sami vedieť dosiahnuť viac šťastia a krajší život.

Tento originálny program sme vytvorili pre ľudí, ktorí majú záujem zlepšiť vzťah k sebe aj k iným a naučiť sa ako vedome riadiť svoj život a prežívať tak oveľa viac šťastia. Všetky metódy, odporúčania a postupy, ktoré si počas pobytu osvojíte, sú založené na vedecky overených informáciách a potvrdené dlhodoročnou praxou.

Pre koho je vhodný

Program je vhodný najmä pre bystrých a aktívnych ľudí v produktívnom veku, ktorí majú záujem v krátkom čase spoznať nové princípy, získať efektívnejší prístup a významne zlepšiť svoje zručnosti na posilňovanie svojho osobného šťastia a zvyšovanie celkovej kvality života. 

Čo vám pobyt prinesie

Tento jedinečný edukačno-relaxačný pobyt vám poskytne vyvážený pomer intenzívneho osobnostného rozvoja a kvalitného oddychu v nádhernom prostredí Liptova. Absolvovanie programu vám prinesie množstvo pozitívnych zmien:

Často kladené otázky

Ponúkate aj ubytovanie pre dvojice?

Áno. Dvojice majú možnosť objednať si ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou a loggiou, ktoré je súčasne cenovo výhodnejšie.

Spoločné ubytovanie si objednáte tak, že každý z dvojice pošle vlastnú objednávku, pričom v objednávke uvedie:
Typ ubytovania: 2-lôžková izba
Poznámka: Spolu s Meno Priezvisko

Ubytovanie v 2-lôžkových izbách je určené iba pre dvojice. Jednotlivci nemajú možnosť si ho objednať.

Môžem absolvovať aj individuálne sedenie?

Nad rámec vzdelávacieho programu môžete absolvovať jedno individuálne sedenie s našimi odborníkmi. Na výber máte z 3 foriem pomoci:
• osobné poradenstvo,
• životný koučing a
• h
ypnoterapia. 

Zvoliť si môžete priamo vo formulári pri objednávaní pobytu, kde sú uvedené aj ceny. 

Je k dispozícii špeciálne stravovanie?

K dispozícii je bezlepková diéta a bezlaktózová diéta. S ohľadom na vyššie náklady na suroviny a prípravu sú účtované príplatky, ktoré sú uvedené priamo v objednávke pobytu. Vegetariáni majú v rámci každého chodu na výber jedno bezmäsité jedlo. 

Iné diéty a druhy špeciálneho stravovania nie sú k dispozícii.

Ako prebieha úhrada pobytu?

Po obdržaní objednávky vám emailom potvrdíme dostupnosť termínu a zašleme zálohovú faktúru na celkovú cenu pobytu. Po prijatí úhrady vám rezerváciu pobytu záväzne potvrdíme a zašleme vám riadnu faktúru (daňový doklad). Zároveň obdržíte všetky organizačné informácie.

Je možné u vás parkovať auto?

Áno. Počas celého pobytu môžete bezplatne parkovať priamo v areáli centra ALAVITA.

Môže si pobyt objednať aj firma?

Áno. Kontaktujte nás a ochotne vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne fakturácie.

Informácie o pobyte

Termíny pobytu

Objednanie pobytu

Na vzdelávací pobyt Šťastie a kvalitný život sa môžete prihlásiť cez formulár na našej stránke. Počet účastníkov na tomto pobyte je limitovaný, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. 

Cena pobytu obsahuje edukáciu, materiály, ubytovanie, stravovanie a služby centra ALAVITA. Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH.

1490€

1340€

*Ubytovanie v 2-lôžkových izbách môžu využiť iba dvojice, ktoré si objednajú izbu spoločne. Viac informácií TU

O centre

Skvelé miesto pre pozitívne zmeny

Uprostred nádhernej prírody Liptova nájdete moderné pobytové centrum s priateľskou atmosférou, ktoré vám poskytne príjemný pokoj, súkromie, dokonalý komfort a kvalitné služby, aby ste sa cítili ešte lepšie ako doma. 

Zdieľajte stránku