Vzťahy a komunikácia

Osvojte si vyššie sociálne zručnosti, začnite efektívne komunikovať a vedome riadiť všetky svoje medziľudské vzťahy. Najbližší pobyt začína 08.10.2023.

Pobytový vzdelávací program Vzťahy a komunikácia je zameraný na získanie užitočných poznatkov a vyšších životných zručností pre lepšie zvládanie medziľudských vzťahov a komunikácie. Je veľmi obohacujúci pre ľudí, ktorí majú záujem v krátkom čase zlepšiť svoje medziľudské vzťahy, skvalitniť vzťah s partnerom, rozvíjať vyššie komunikačné zručnosti a vedome zlepšovať vlastný image a sebaprezentáciu. 

Počas pobytu si ujasníte účel a význam vzťahov pre váš život, zistíte ako môže efektívnejšie rozvíjať, udržiavať alebo ukončovať vzťahy. Spoznáte účinné riešenia typických vzťahových problémov a dozviete sa viac o kvalite partnerského vzťahu, príprave na vzťah a tiež to, ako skoncovať s osamelosťou. Získate spoľahlivé rady, praktické odporúčania a konkrétne postupy, aby ste dosiahli všetky svoje ciele.

Účinná a kvalitná komunikácia je podmienkou pre dobre fungujúce medziľudské vzťahy. Spoznáte dôležité zásady efektívnej verbálnej aj neverbálnej komunikácie a osvojíte si hlavné princípy asertívnej komunikácie. Upozorníme vás na najčastejšie chyby v osobnej aj digitálnej komunikácii a zistíte, ako môžete svoje nové komunikačné zručnosti využiť v oblasti vzťahov a budovania svojho pozitívneho image.

Pre koho je vhodný

Program je vhodný najmä pre psychicky aktívnych ľudí v produktívnom veku, ktorí majú záujem v krátkom čase zlepšiť svoje zručnosti v oblasti medziľudských vzťahov a sociálnej komunikácie. 

Čo vám pobyt prinesie

Tento jedinečný edukačno-relaxačný pobyt vám poskytne vyvážený pomer intenzívneho osobnostného rozvoja a kvalitného oddychu v nádhernom prostredí Liptova. Absolvovanie programu vám prinesie pozitívne zmeny v troch oblastiach:

Medziľudské vzťahy

Partnerský vzťah

Komunikácia

Často kladené otázky

Ponúkate aj ubytovanie pre dvojice?

Áno. Dvojice majú možnosť objednať si ubytovanie v 2-lôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou a loggiou, ktoré je súčasne cenovo výhodnejšie.

Spoločné ubytovanie si objednáte tak, že každý z dvojice pošle vlastnú objednávku, pričom v objednávke uvedie:
Typ ubytovania: 2-lôžková izba
Poznámka: Spolu s Meno Priezvisko

Ubytovanie v 2-lôžkových izbách je určené iba pre dvojice. Jednotlivci nemajú možnosť si ho objednať.

Môžem absolvovať aj individuálne sedenie?

Nad rámec vzdelávacieho programu môžete absolvovať jedno individuálne sedenie s našimi odborníkmi. Na výber máte z 3 foriem pomoci:
• osobné poradenstvo,
• životný koučing a
• h
ypnoterapia. 

Zvoliť si môžete priamo vo formulári pri objednávaní pobytu, kde sú uvedené aj ceny. 

Je k dispozícii špeciálne stravovanie?

K dispozícii je bezlepková diéta a bezlaktózová diéta. S ohľadom na vyššie náklady na suroviny a prípravu sú účtované príplatky, ktoré sú uvedené priamo v objednávke pobytu. Vegetariáni majú v rámci každého chodu na výber jedno bezmäsité jedlo. 

Iné diéty a druhy špeciálneho stravovania nie sú k dispozícii.

Ako prebieha úhrada pobytu?

Po obdržaní objednávky vám emailom potvrdíme dostupnosť termínu a zašleme zálohovú faktúru na celkovú cenu pobytu. Po prijatí úhrady vám rezerváciu pobytu záväzne potvrdíme a zašleme vám riadnu faktúru (daňový doklad). Zároveň obdržíte všetky organizačné informácie.

Je možné u vás parkovať auto?

Áno. Počas celého pobytu môžete bezplatne parkovať priamo v areáli centra ALAVITA.

Môže si pobyt objednať aj firma?

Áno. Kontaktujte nás a ochotne vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadne fakturácie.

Informácie o pobyte

Termíny pobytu

Objednanie pobytu

Na vzdelávací pobyt Vzťahy a komunikácia sa môžete prihlásiť cez formulár na našej stránke. Počet účastníkov na tomto pobyte je limitovaný, preto odporúčame prihlásiť sa čo najskôr. 

Cena pobytu obsahuje edukáciu, materiály, ubytovanie, stravovanie a služby centra ALAVITA. Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH.

Získajte zľavu 20 % pri zakúpení pobytu v dňoch 1.10.-7.10.2023.

1490€

1190€

1340€

1070€

*Ubytovanie v 2-lôžkových izbách môžu využiť iba dvojice, ktoré si objednajú izbu spoločne. Viac informácií TU

O centre

Skvelé miesto pre pozitívne zmeny

Uprostred nádhernej prírody Liptova nájdete moderné pobytové centrum s priateľskou atmosférou, ktoré vám poskytne kvalitné služby, príjemný pokoj, súkromie a dokonalý komfort.

Zdieľajte stránku