vzdelávací pobyt

Šťastný život a vzťahy

Intenzívny 7-dňový program, kde sa naučíte ako vedome dosiahnuť viac šťastia a zlepšiť svoje vzťahy.

Od 27.8.2023

čo sa naučíte

Ak chcete od života viac

Šťastie je tá najvyššia hodnota a potreba každého človeka. Všetci chceme zažívať stav vnútornej spokojnosti, radosti a naplnenia. Avšak vo svete plnom neustáleho zhonu, pracovných povinností a stresu však býva dosiahnutie šťastia naozaj náročné.

Túžba prežívať v živote radosť a šťastie je pre nás prirodzená. Preto sa o to znovu a znovu pokúšame a keď sa nám nedarí, môže to byť veľmi frustrujúce. Odkiaľ však máme vedieť, čo konkrétne robiť, aby sme mohli dosiahnuť pocit šťastia a naplneného života?

Možno vás to prekvapí, ale väčšina z nás má možnosť prežívať šťastný a spokojný život na dosah ruky. K jeho získaniu obvykle stačí len správne nasmerovanie a vaša ochota spraviť pre seba a zlepšenie svojho života niečo spoľahlivé a zmysluplné.

Už viac nemusíte hľadať či dookola skúšať rôzne tipy a návody na šťastie. Využite jedinečnú príležitosť a osvojte si dôležité znalosti a schopnosti, vďaka ktorým budete sami vedieť dosiahnuť šťastie, zlepšiť svoje vzťahy a žiť kvalitnejší život.

Tento originálny program sme vytvorili pre ľudí, ktorí majú záujem zlepšiť vzťah k sebe aj k iným a naučiť sa ako vedome riadiť svoj život a prežívať tak oveľa viac šťastia. Všetky metódy, odporúčania a postupy, ktoré si počas pobytu osvojíte, sú založené na vedecky overených informáciách a potvrdené dlhodoročnou praxou.

urobte to múdro

Spojte príjemné s užitočným

Pobytové programy centra ALAVITA vám poskytnú tri vzácne hodnoty súčasne – osobnostný rozvoj, príjemné zážitky a dokonalý relax.

Intenzívny rozvoj

Zaujímavé témy, praktické zameranie, pútavá prezentácia, oddýchnutá sústredená myseľ a príjemná atmosféra podporia pozitívne zmeny.

Príjemné zážitky

Počas pobytu zažijete mnoho nového, vrátite sa k sebe, naučíte sa pracovať s emóciami a spoznáte zaujímavých ľudí, ktorí môžu obohatiť váš život.

Skvelý odpočinok

Vyhradíte si čas len pre seba, môžete rýchlo zabudnúť na každodenné povinnosti a dokonale zrelaxovať uprostred nádhernej prírody Liptova.

referencie

Skúsenosti absolventov

Spýtali sme sa našich klientov, ako im programy zlepšili ich život.

Všetky informácie a odporúčania, nástroje a zručnosti, ktoré som tu získala, mi pomohli pochopiť samú seba, moju životnú situáciu, moju myseľ i moje telo. Dostala som tu „návod na obsluhu“ svojho JA, aby bolo konečne šťastné. Už po pár dňoch začalo všetko dávať zmysel...

Silvia

Semináre pod vedením p. Matejovič boli jedným slovom dokonalé. Vždy k veci, plné užitočných informácií, o ktorých som dovtedy nemala vedomosť. Témy ako vzťahy, emócie, vedomie a podvedomie, ciele, zvládanie záťažových situácií a mnohé ďalšie, sme si vždy prešli na konkrétnych prípadoch zo života.

Katarína

Pobyt mi pomohol pochopiť podstatu mojich problémov, umožnil mi pochopiť fungovanie pocitov, emócií, ich význam, a ako sa ich mám naučiť zvládať. Pomohol mi konkrétne pomenovať moje problémy, rozlišovať medzi racionálnym a emocionálnym zvládaním situácií, nastavil mi možnosť na šťastné fungovanie v živote.

Richard

Desiatky ručne písaných referencií od našich klientov.

ciele programu

Čo vám program prinesie

Počas programu získate znalosti a zručnosti zo štyroch dôležitých oblastí, ktoré sú kľúčové na vašej ceste za šťastím.

Sebavedomie a vzťah k sebe

Zvyšovanie kvality života

Medziľudské vzťahy

Partnerský vzťah

benefity

Čím je program výnimočný?

Program kombinuje intenzívny osobnostný rozvoj, moderné vzdelávanie a pobyt vo vysokohorskom prostredí.

Odborný a spoľahlivý

Program je nabitý odbornými informáciami z oblasti sebarozvoja, budovania zdravého sebavedomia a zlepšovania medziľudských vzťahov. Počas celého programu vás budú sprevádzať lektori s bohatými odbornými skúsenosťami v tejto oblasti.

Praktický a intenzívny

Osvojíte si konkrétne postupy a metódy, vďaka ktorým dosiahnete trvalé zmeny. Obsah programu je plne zameraný na praktické zručnosti bez zbytočnej teórie a memorovania. Všetky získané zručnosti budete môcť ihneď využiť v reálnom živote.

Zlepšenia s ľahkosťou

Hovoríme zrozumiteľným jazykom. Nové znalosti si osvojíte zaujímavým spôsobom, rozmanitými formami a s prirodzenou ľahkosťou, aby bol tento program pre vás veľmi príjemným zážitkom, ktorý vám prinesie očakávané pozitívne zmeny.

obsah a termíny

Informácie o programe

Počas programu získate ucelený balík dôležitých životných zručností, znalostí a schopností, potrebných pre úspešné zvládanie rôznych životných situácií, dosiahnutie šťastia, duševnej pohody a zvýšenie kvality svojho života.

Obsah programu

Doplnkové služby

Možnosť objednať 1 – 2 individuálne sedenia:

Rozsah a formy

Miesto, trvanie a služby

Súčasťou pobytu je vzdelávanie, ubytovanie, stravovanie a ďalšie služby centra.

Termíny na rok 2023

O centre

Unikátne miesto pre pozitívne zmeny

Uprostred nádhernej prírody Liptova nájdete moderné pobytové centrum s priateľskou atmosférou, ktoré vám poskytne príjemný pokoj, súkromie, dokonalý komfort a kvalitné služby, aby ste sa cítili ešte lepšie ako doma. 

Prihláste sa na odber noviniek centra ALAVITA.

Newsletter AV

Zdieľať stránku