centrum alavita

Ideálne miesto pre pozitívne zmeny.

Doprajte si čas pre seba, naučte sa nové veci, posilnite svoju psychiku a dokonale zrelaxujte počas komfortného pobytu uprostred prírody.

Prečo pobyt

Prepájame príjemné s užitočným

Pobyt je veľmi dôležitou súčasťou dosiahnutia vašich pozitívnych zmien. Získate tak odstup od každodenných povinností, vrátite sa k sebe, stíšite svoju myseľ, budete mať dostatok času zamyslieť sa nad dôležitými oblasťami vášho života a môžete sa naplno sústrediť iba na seba a na svoje zlepšenia.

Váš pobyt absolvujete v príjemnom, pokojnom a komfortnom prostredí nášho centra, uprostred nádhernej prírody Liptova. Už samotný pobyt je pre vašu duševnú pohodu veľmi prínosný a terapeutický. Počas pobytu máte zabezpečený celodenný program, ktorý ponúka vyvážený pomer rôznych aktivít a súčasne dostatok času na kvalitný odpočinok.

ideálne podmienky

Pokojné prostredie a kvalitné služby

Záleží nám na tom, aby bol pre vás pobyt v centre ALAVITA jedinečný, veľmi príjemný a v každej oblasti terapeutický.

Skvelá lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci malebnej obce Liptovské Revúce. Zo všetkých strán je obklopené krásnymi horami a lúkami. 

Krásne prírodné prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú našim klientom rýchlejšie zrelaxovať a venovať sa svojim cieľom. Klienti si môžu naplno vychutnávať nádherné prírodné scenérie Liptova.

1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

V centre sú k dispozícii 1- a 2-lôžkové izby, pričom všetky majú vlastné sociálne zázemie a loggiu. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. Mäkké koberce, široké čalúnené postele, dostatok odkladacích priestorov, v 1-lôžkových izbách tiež veľké kreslo s taburetom.

Kvalitné stravovanie

Dôležitou súčasťou zlepšovania psychiky je aj kvalitné stravovanie. Klienti majú vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré v našej vlastnej kuchyni denne pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou bufetových stolov. K dispozícii je aj bezlaktózová a bezlepková diéta. Počas celého pobytu máte prístup k zdravým nesýteným nápojom, čaju a káve.  

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

Pokoj a zdravý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí a počas celej noci platí v centre pokojový režim. V izbách sú 100 cm široké čalúnené springbox postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti. K dispozícii dve veľkosti podhlavníkov a plne zatemňovacie závesy.

Relax pri knihe Centrum ALAVITA

Voľný čas a pohyb

Voľný čas je možné tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom. V lobby je veľká knižnica s množstvom zaujímavých kníh. V klubovej miestnosti je možné hrať biliard alebo šípky. K dispozícii máte aj naše cardio-fitness. V okolí centra je množstvo príležitostí na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

fotogaléria

Priestory centra ALAVITA

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.