Ideálne miesto pre vaše zlepšenia.

Doprajte si čas pre seba, naučte sa nové veci, posilnite svoju psychiku a dokonale zrelaxujte počas komfortného pobytu uprostred prírody.
Spolocenská miestnosť Centrum ALAVITA

Získajte viac vďaka pobytu

Pobyt je veľmi dôležitou súčasťou dosiahnutia vašich pozitívnych zmien. Získate tak odstup od každodenných povinností, vrátite sa k sebe, stíšite svoju myseľ, budete mať dostatok času zamyslieť sa nad dôležitými oblasťami vášho života a môžete sa naplno sústrediť iba na seba a na svoje zlepšenia.

Váš pobyt absolvujete v príjemnom, pokojnom a komfortnom prostredí nášho centra, uprostred nádhernej prírody Liptova. Už samotný pobyt je pre vašu duševnú pohodu veľmi prínosný a terapeutický. Počas pobytu máte zabezpečený celodenný program, ktorý ponúka vyvážený pomer rôznych aktivít a súčasne dostatok času na kvalitný odpočinok.

Pokojné prostredie a kvalitné služby

Záleží nám na tom, aby bol pre vás pobyt v centre ALAVITA jedinečný, veľmi príjemný a v každej oblasti terapeutický.

Skvelá lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa v lokalite medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci malebnej obce Liptovské Revúce. Zo všetkých strán je obklopené krásnymi horami a lúkami. 

Krásne prírodné prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú našim klientom rýchlejšie zrelaxovať a venovať sa svojim cieľom. Klienti si môžu naplno vychutnávať nádherné prírodné scenérie Liptova.

1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

V centre sú k dispozícii 1- a 2-lôžkové izby, pričom všetky majú vlastné sociálne zázemie a loggiu. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. Mäkké koberce, široké čalúnené postele, dostatok odkladacích priestorov, v 1-lôžkových izbách tiež veľké kreslo s taburetom a lampou na čítanie.

Kvalitné stravovanie

Dôležitou súčasťou zlepšovania psychiky je aj kvalitné stravovanie. Klienti majú vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré sami pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou bufetových stolov. Na obed a večeru je možný výber z niekoľkých jedál. K dispozícii sú rôzne druhy zdravých nesýtených nápojov, čaje a káva. 

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

Pokoj a zdravý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí a počas celej noci platí v centre pokojový režim. V izbách sú 100 cm široké čalúnené springbox postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti. K dispozícii dve veľkosti podhlavníkov a plne zatemňovacie závesy.

Voľný čas a pohyb

Voľný čas je možné tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom. V lobby je veľká knižnica s množstvom zaujímavých kníh. V klubovej miestnosti je možné hrať biliard alebo šípky. K dispozícii máte aj naše cardio-fitness. V okolí centra je množstvo príležitostí na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

Priestory centra ALAVITA

Kliknite na obrázok pre zväčšenie.

Posuňte svoj život na novú úroveň

Spravte pre seba niečo výnimočné a začnite žiť naplno.

Zdieľať stránku