Objavte unikátne miesto pre zlepšenie psychiky
a osobnostný rozvoj.

Objavte unikátne miesto pre zlepšenie psychiky a rozvoj osobnosti.

Spoznajte prvé súkromné pobytové centrum duševného zdravia a osobnostného rozvoja na Slovensku - jedinečné miesto, kde učíme ľudí získať kontrolu nad svojou psychikou a životom.

Pokoj, komfort a starostlivosť

Spoznajte moderné pobytové centrum v nádhernej prírodnej lokalite Liptova s pokojným prostredím, priateľskou atmosférou, absolútnym súkromím a ideálnymi podmienkami pre dosiahnutie vašich pozitívnych zmien.

Vysokohorské prostredie

Nádherné prírodné prostredie Liptova, priamo na hranici národného parku Veľká Fatra.

Komfortné ubytovanie

Moderne zariadené 1-lôžkové a 2-lôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a loggiou.

Kvalitná starostlivosť

K dispozícii je celodenné stravovanie, zdravý pitný režim a klasické hotelové služby.

Aktivity a oddych

Rôzne možnosti vnútorných aj vonkajších aktivít, vlastné fitness, veľká knižnica a biliard.

Priestory centra

Kliknite na obrázok pre zväčšenie.

Prostredie a služby

Centrum ALAVITA je plne prispôsobené svojmu účelu.

Skvelá lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa v lokalite medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci malebnej obce Liptovské Revúce. Zo všetkých strán je obklopené nádhernými horami a rozľahlými pastvinami. 

Krásne prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú našim klientom rýchlejšie zrelaxovať a venovať sa svojim cieľom. Klienti si môžu naplno vychutnávať nádherné prírodné scenérie Liptova a z okna svojej izby sledovať pasúce sa stáda oviec. 

1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

Úprimne nám záleží na tom, aby sa u nás klienti cítili príjemne a komfortne. Všetky izby majú vlastné sociálne zázemie a loggiu. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. Mäkké koberce, široké čalúnené postele, dostatok odkladacích priestorov, v 1-lôžkových izbách tiež veľké kreslo s taburetom a lampou na čítanie.
Pre dokonalý komfort sú k dispozícii aj klasické hotelové služby.

Kvalitné stravovanie

Dôležitou súčasťou zlepšovania psychiky je aj kvalitné stravovanie. Klienti majú vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré sami pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou bufetových stolov. Na obed a večeru je možný výber z niekoľkých jedál. Počas pobytu majú klienti k dispozícii rôzne druhy zdravých nesýtených nápojov, čaje, kávu, ovocné a zeleninové šťavy. 

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

Pokoj a skvelý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí a počas celej noci platí v centre pokojový režim. V izbách sú 100 cm široké čalúnené springbox postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti. Tiež sú k dispozícii dve veľkosti podhlavníkov a plne zatemňovacie závesy, ktoré umožňujú vytvoriť dokonalé podmienky pre zdravý spánok.

Voľný čas a pohyb

Voľný čas je možné tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom. V lobby je veľká knižnica s množstvom zaujímavých kníh. V klubovej miestnosti je možné hrať biliard alebo šípky a popritom sa navzájom spoznávať alebo dokonca trénovať s pomocou našich koučov zručnosti sociálnej komunikácie. Priamo v centre je k dispozícii fitness, ktoré využívajú len naši klienti. V okolí centra je množstvo príležitostí na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

Anonymita a diskrétnosť v Centre ALAVITA

Diskrétnosť

Chápeme, že akákoľvek snaha o zlepšenie duševnej pohody môže byť na Slovensku ešte stále vnímaná nesprávnym spôsobom. K tejto oblasti pristupujeme veľmi citlivo a v centre ALAVITA každému klientovi garantujeme zachovanie úplnej anonymity a diskrétnosti počas celého pobytu a tiež po jeho ukončení.

Spojte sa s nami

Získajte ďalšie informácie o ubytovaní a službách centra ALAVITA. 

Psychológ ALAVITA

Časté otázky

Odpovede na časté otázky o pobyte v centre ALAVITA.

DOPISAT !!!

Áno. Úprimne nám záleží na tom, aby ste boli so svojim terapeutickým pobytom skutočne spokojní. Preto vám poskytneme nezáväznú bezplatnú úvodnú konzultáciu, ktorá môže prebiehať telefonicky alebo formou online stretnutia. Získate tak všetky potrebné informácie ešte pred vaším rozhodnutím. Zistite viac o bezplatnej konzultácii.

Zdieľať stránku