MIESTO, KDE ZAČÍNA VÁŠ ŠŤASTNEJŠÍ ŽIVOT​

Intenzívne pobytové programy, krásne vysokohorské prostredie, komfortné ubytovanie, kvalitná starostlivosť a 100% diskrétnosť.

všetko dôležité

O Centre ALAVITA

V centre ALAVITA nám úprimne záleží na tom, aby bol pre každého klienta pobyt v centre príjemný, jedinečný a veľmi prínosný. Privítame vás v nádhernom prírodnom prostredí Liptova, postaráme sa o váš dokonalý komfort a ponúkneme vám kvalitné služby, aby ste sa u nás cítili ešte lepšie ako doma. Veríme, že náš empatický prístup, pozornosť a starostlivosť, spoločne s pokojnou atmosférou a absolútnym súkromím, vám pomôžu rýchlo zabudnúť na vaše bežné problémy, aby ste sa mohli naplno venovať iba sebe a pozitívnym zmenám vo svojom živote.

Vysokohorské prostredie

Nádherné prírodné prostredie Liptova, priamo na hranici národného parku Veľká Fatra.

Komfortné ubytovanie

Ubytovanie v príjemnej a moderne zariadenej samostatnej izbe s vlastnou kúpeľňou a loggiou.

Kvalitná starostlivosť

K dispozícii máte celodenné chutné stravovanie, zdravý pitný režim a klasické hotelové služby.

Aktivity a oddych

Rôzne možnosti vnútorných aj vonkajších aktivít, vlastné fitness, veľká knižnica, biliard a šípky.

Fotogaléria centra

Pre zväčšenie kliknite na obrázok.

máte otázky?

Získajte odpovede na vaše otázky alebo si dohodnite konzultáciu.

u nás vždy nájdete

pokoj, komfort a starostlivosť

Najdôležitejším cieľom centra ALAVITA je zlepšenie psychického zdravia a duševnej pohody našich klientov. Lokalitu, dizajn aj vybavenie centra sme starostlivo zvolili tak, aby podporovali napĺňanie nášho poslania.  

Vytvorili sme pre vás príjemné, bezpečné a diskrétne prostredie, ktoré vám uľahčí dosiahnutie želaných zlepšení. 

Samotný pobyt v prírodnom prostredí a pokojnej atmosfére centra je veľmi terapeutický, uvoľňujúci a prospešný pre vašu duševnú pohodu. 

Prostredie Centrum ALAVITA

Jedinečná lokalita

Centrum ALAVITA je situované vo výnimočnej lokalite, na pomedzí národných parkov Veľká Fatra a Nízke Tatry. Nachádza sa v lokalite medzi Donovalmi a Ružomberkom, na konci malebnej obce Liptovské Revúce. Zo všetkých strán je obklopené nádhernými horami a rozľahlými pastvinami. 

Krásne prostredie

Zdravé vysokohorské prostredie, príjemný pokoj a dokonalé prepojenie s okolitou prírodou pomáhajú klientom centra rýchlejšie zrelaxovať a dosiahnuť duševnú pohodu. Môžete si naplno vychutnávať nádherné prírodné scenérie Liptova a z okna svojej izby sledovať pasúce sa stáda oviec. 

1-lôžková izba - Centrum ALAVITA

Komfortné ubytovanie

Klienti obvykle trávia v centre niekoľko týždňov. Preto nám úprimne záleží na tom, aby sa u nás cítili príjemne a komfortne. Ubytujeme vás v samostatnej izbe s vlastným sociálnym zázemím a loggiou. Zariadenie izieb je moderné, praktické a zároveň vytvára pocit domáceho pohodlia. Mäkké koberce, široké čalúnené postele, dostatok odkladacích priestorov, veľké kreslo s taburetom a lampou na čítanie. Pre dokonalý komfort máte k dispozícii aj klasické hotelové služby.

Kvalitné stravovanie

Dôležitou súčasťou zlepšovania psychiky je aj kvalitné stravovanie. Denne vám ponúkneme vyváženú skladbu chutných a zdravých jedál, ktoré sami pripravujeme z čerstvých surovín. Raňajky sú formou švédskych stolov. Na obed a večeru si môžete vybrať z niekoľkých jedál a vyhovieme aj vegetariánom, či ľuďom so zvýšenou citlivosťou na rôzne potraviny. Počas pobytu máte k dispozícii rôzne druhy zdravých nesýtených nápojov, čaje, kávu, ovocné a zeleninové šťavy. 

Kvalitný spánok Centrum ALAVITA

pokoj a Skvelý spánok

ALAVITA sa nachádza vo veľmi tichom prostredí a počas celej noci platí v centre úplný pokojový režim. V izbách sú 100 cm široké čalúnené springbox postele a kvalitné taštičkové 24 cm vysoké matrace SEGUM s kokosovými vláknami, kaučukovou penou a 7 zónami tvrdosti. Tiež máte k dispozícii dve veľkosti podhlavníkov a plne zatemňovacie závesy, ktoré umožňujú vytvoriť dokonalé podmienky pre váš zdravý spánok.

Voľný čas a pohyb

Voľný čas môžete tráviť v dennej miestnosti s krbom a akváriom, zahrať si s ostatnými spoločenské hry alebo sa len tak porozprávať o živote. V lobby nájdete veľkú knižnicu s množstvom zaujímavých kníh. V klubovej miestnosti si môžete zahrať biliard alebo šípky a popritom sa navzájom spoznávať alebo dokonca trénovať s pomocou našich koučov zručnosti sociálnej komunikácie. Priamo v centre máte k dispozícii fitness, ktoré využívajú len naši klienti. V okolí centra je množstvo príležitostí na prechádzky v prírode, nordic walking a ďalšie vonkajšie pohybové aktivity.

Anonymita a diskrétnosť v Centre ALAVITA

100% anonymita a diskrétnosť

Je prirodzené, že sa každý človek s duševným problémom snaží vyhnúť bolestivým posmeškom nezrelej spoločnosti. Tá žiaľ často mylne vníma tieto problémy ako formu ľudskej slabosti. Aby sme vás pred tým dôsledne chránili, garantujeme každému klientovi v centre ALAVITA zachovanie úplnej anonymity a diskrétnosti počas celého pobytu a tiež po jeho ukončení. K mlčanlivosti sú zmluvne viazaní terapeuti aj ostatní zamestnanci centra. Keďže váš pobyt nehradí zdravotná poisťovňa, nebudete mať žiadny záznam o riešení duševného problému v zdravotnej dokumentácii.

bezplatná KONZULTÁCIa

Porozprávajte sa priamo s našimi terapeutmi, dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo získajte ďalšie podrobnosti o ubytovaní a službách centra ALAVITA. 

Psychológ ALAVITA

Časté otázky

Odpovede na časté otázky o pobyte v centre ALAVITA.

DOPISAT !!!

Áno. Úprimne nám záleží na tom, aby ste boli so svojim terapeutickým pobytom skutočne spokojní. Preto vám poskytneme nezáväznú bezplatnú úvodnú konzultáciu, ktorá môže prebiehať telefonicky alebo formou online stretnutia. Získate tak všetky potrebné informácie ešte pred vaším rozhodnutím. Zistite viac o bezplatnej konzultácii.

Zdieľať stránku