O nás

Nová úroveň starostlivosti o duševné zdravie a kvalitu života.

kto sme

O centre ALAVITA

ALAVITA je súkromné vzdelávacie a terapeutické pobytové centrum, ktoré od roku 2022 poskytuje pomoc, zameranú na zlepšenie duševného zdravia, osobnostný rozvoj a zvýšenie celkovej kvality života.

Priniesli sme na Slovensko unikátny koncept pomoci pre ľudí s aktívnym prístupom. Počas komfortného pobytu v našom centre sa získajú všetky znalosti a zručnosti, ktoré sú potrebné pre dosiahnutie dlhodobej psychickej pohody.

Poslanie

Našim poslaním je pomáhať ľuďom zlepšiť duševné zdravie a zvýšiť psychickú pohodu, aby začali žiť spokojnejší a šťastnejší život.

Vízia

Byť na Slovensku lídrom v oblasti účinnej pomoci, psychoedukácie a starostlivosti o duševné zdravie vysoko funkčných ľudí.

Hodnoty

Hlavnými hodnotami, ktoré formujú všetky naše aktivity sú odbornosť, spoľahlivosť, zmysluplnosť, otvorenosť a ľudskosť.

pre koho

Kto sú naši klienti

ALAVITA pomáha ľuďom, ktorí sú pripravení aktívne čeliť duševným výzvam a hľadajú ten najúčinnejší spôsob ich riešenia. Obvykle vedú plnohodnotný život, majú psychicky náročnejšie povolanie, študujú, podnikajú alebo práve prechádzajú veľmi stresujúcim obdobím života.

Naši klienti sú racionálni a vnímaví ľudia, ktorí majú záujem prevziať kontrolu nad vlastnou psychickou, zbaviť sa duševných ťažkostí alebo hľadajú spôsob ako zlepšiť svoju psychickú pohodu a kvalitu života. 

náš tím

Zakladatelia centra ALAVITA

Spoznajte ľudí, ktorí stoja za vznikom a úspechmi centra.

Miroslav Danaj

Riaditeľ, lektor a terapeut

Ivana Matejovič

Manažér, lektor a terapeut

Naše skúsenosti

25

ROKOV PRAXE

1 400+

SPOKOJNÝCH KLIENTOV

12 800+

HODÍN INDIVIDUÁLNYCH SEDENÍ

Poskytované služby

Centrum ALAVITA poskytuje mimoškolskú vzdelávaciu činnosť a poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Centrum neposkytuje žiadnu formu zdravotnej starostlivosti podľa §578/2004 Z.z., ani služby psychológa podľa §199/1994 Z.z..