pobyty a oblasti pomoci

Zlepšite svoje duševné zdravie a rozvíjajte svoju osobnosť. Vyberte si oblasť, na ktorú sa zameria váš terapeutický pobyt.

cesta k trvalým zlepšeniam

Duševné zdravie a vnútorná pohoda môžu byť veľmi vrtkavé. Či sa snažíte vyriešiť psychický problém, zvládnuť náročnú životnú situáciu alebo získať nové osobné zručnosti, dokážete to omnoho rýchlejšie a jednoduchšie počas terapeutického pobytu.

Terapeutické pobyty centra ALAVITA vám poskytujú vyvážený pomer individuálnej a skupinovej terapie, hypnoterapie, psychoedukácie, koučingu a osobného poradenstva. Podporné terapie a doplnkové aktivity vám pomáhajú všetky pozitívne zmeny posilniť. 

Trvalé zlepšenia môžete dosiahnuť vďaka jedinečnému prepojeniu efektívnych metód, originálneho prístupu, bohatých skúseností našich odborníkov a ideálnych podmienok počas pobytu v centre.

Trvanie pobytu

Programy formou pobytu obvykle trvajú 1 až 4 týždne, v závislosti od potrieb a očakávaní klienta.

Intenzívna pomoc

Počas terapeutického pobytu absolvujete viac ako 20 hodín terapeutických aktivít týždenne.

Pre aktívnych ľudí

Pobyty sú vhodné pre ľudí, ktorí majú záujem aktívne pracovať na zlepšení svojej psychickej pohody.

Rýchly nástup

Na terapeutický pobyt v našom centre môžete nastúpiť už v priebehu niekoľkých dní.

ako pobyt prebieha

Dni v centre ALAVITA sú štruktúrované. Na každý deň máte pripravený vlastný harmonogram, ktorý denne obsahuje 4-5 hodín rôznych foriem terapie a podporných činností, tiež voľnočasové aktivity a priestor na kvalitný odpočinok. Nedeľa je voľný deň a je vhodná na návštevy blízkych, dlhšie vychádzky do okolitej prírody alebo outdoorové aktivity. Všetky ostatné služby sú zabezpečené formou all-inclusive tak, aby ste mohli zabudnúť na bežné starosti a venovať sa len svojim pozitívnym zmenám.

Pri akváriu ALAVITA

-25%

Limitovaná ponuka

Teraz môžete získať extra zľavu až do výšky 25% pri zakúpení terapeutického pobytu v centre ALAVITA.

Ponuka platí od 7.9.2022 pre prvých 10 záujemcov.
Nástup na pobyt je možný do 31.12.2022.

Psychológ ALAVITA

DOHODNITE SI KONZULTÁCIU​

Porozprávajte sa priamo s našimi terapeutmi, dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo získajte ďalšie podrobnosti o terapeutických pobytoch centra ALAVITA. 

ako pomáhame

Starostlivo sme vybrali tie najúčinnejšie terapeutické metódy, ktoré unikátnym spôsobom prepájame v snahe dosiahnuť pre vás ten najlepší výsledok.

Terapeutická miestnosť Centrum ALAVITA

Skúsenosti našich klientov

Spoznajte názory ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Až keď som koncom leta skončila na pohotovosti s nespavosťou, reálne som si priznala, že mám problém. Dovtedy som zužovaniu svojich sociálnych kontaktov, tiež aktivít, úzkostiam a stresu z práce neprikladala až taký význam. Zatvárala som pred tým oči s…

Centrum ALAVITA je miesto, kde som prišla hľadať pomoc a našla som oveľa viac. Našla som SAMÚ SEBA. Dlho som hľadala, na rôznych miestach u viacerých odborníkov, spôsob, ako sa vysporiadať s vlastnými myšlienkami, emóciami, so životom ako takým. A…

Centrum ALAVITA som našla náhodou na internete, keď som hľadala pomoc. Hneď som im napísala a o pár dní nastúpila. Prišla som sem s problémami, ktoré som vnútorne nevedela spracovať z minulosti. Mojím riešením bol alkohol alebo lieky (antidepresíva). Za…

Zdieľať stránku