oblasti pomoci

Zlepšite svoje duševné zdravie a rozvíjajte svoju osobnosť. Vyberte si oblasť, na ktorú sa chcete zamerať.

s čím vám radi pomôžeme

V centre ALAVITA pomáhame s duševnými problémami, ktoré boli zapríčinené psychickými faktormi a pri ktorých je možné dosiahnuť významné trvalé zlepšenia kvalitnou terapiou a poradenstvom.

Ak ste prežili emocionálne traumy, krízy, náročné životné situácie alebo sa vás trápi psychická vyčerpanosť, poskytneme vám spoľahlivú pomoc, bezpečie, pokojné prostredie a dokonalú rehabilitáciu.

Radi vám pomôžeme zlepšiť kvalitu vášho života v rôznych oblastiach ako starostlivosť o svoje šťastie, sebavedomie, komunikácia či vzťahy. Poradíme vám, ako nájsť zmysel či nové smerovanie svojho života. 

Naša metóda nie je vhodná pri psychózach či silnejších psychotických príznakoch, poruchách s telesnou príčinou, degeneratívnych poruchách a nezvratných poruchách zapríčinených užívaním psychoaktívnych látok.

 

Možnosti ubytovania

Ubytovanie v samostatnej alebo zdieľanej izbe podľa nárokov na mieru súkromia alebo cenu.

Horské prostredie

Nádherné prírodné prostredie Liptova, priamo na hranici národného parku Veľká Fatra.

Kvalitná starostlivosť

K dispozícii máte celodenné chutné stravovanie, zdravý pitný režim a klasické hotelové služby.

Aktivity a oddych

Rôzne možnosti vnútorných aj vonkajších aktivít, vlastné fitness, veľká knižnica, biliard a šípky.

Psychológ ALAVITA

bezplatná KONZULTÁCIa

Porozprávajte sa priamo s našimi terapeutmi, dohodnite si bezplatnú konzultáciu alebo získajte ďalšie podrobnosti o ubytovaní a službách centra ALAVITA. 

Skúsenosti našich klientov

Spoznajte názory ľudí, ktorí absolvovali pobyt v centre. 

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

Centrum Alavita je jedinečné miesto v objatí prekrásnej prírody v lone pokoja a ticha, ktoré malo úžasné účinky na moje duševné zdravie. Keď som nastúpila na pobyt mala som nejaké očakávania a ciele čo chcem, aby mi tento pobyt dal…

O pobytovom centre Alavita som sa dozvedela úplnou náhodou, z reklamy na internete. Hneď ma to oslovilo a prišla som sem s cieľom, aby som si hlavne oddýchla. Teda lepšie povedané moja hlava, v ktorej som zvykla mať veľké množstvo…

Veľmi pozitívna skúsenosť. Naučil som si ako fungujú emócie a uvedomil som si, čo robím zle. Pochopil som a vysvetlil som si racionálne zlé návyky môjho chovania a myslenia. V psychoterapii budem určite ďalej pokračovať. ĎAKUJEM !!! – R.

Zdieľať stránku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email