Skúsenosť klienta #41

uvodzovky

Veľmi dlho som už nemala svoj život vo vlastných rukách. Päť rokov trvajúce úzkostné stavy, záchvaty paniky, zložitá životná situácia, nezvládanie jednoduchých banálnych situácií a činností bez negatívnych myšlienok a emócií a celkové fyzické vyčerpanie ma doviedli až do ordinácie psychiatra a k psychológovi. 

Tam som sa dozvedela o terapeutickom centre ALAVITA. V hlave sa mi vynorila spomienka, že som stránku tohto centra zaregistrovala asi pred pol rokom na internete. Doma som cielene vyhľadala stránku centra. Ešte asi mesiac som váhala, či je to to správne miesto, kde mi pomôžu. 

Ak sa budete vy, ktorí čítate tieto riadky rozhodovať, neváhajte ani stotinu sekundy. Centrum ALAVITA je presne to miesto, kde vám budú pomáhať najlepší z najlepších! Pobyt v terapeutickom centre bolo skvelé rozhodnutie, zatiaľ moja najlepšia investícia do seba. 

Všetky informácie a odporúčania, nástroje a zručnosti, ktoré som tu získala, mi pomohli pochopiť samú seba, moju životnú situáciu, moju myseľ i moje telo. Dostala som tu ,,návod na obsluhu” svojho JA, aby bolo konečne šťastné. Už po pár dňoch začalo všetko dávať zmysel, zapadať do seba ako ozubené kolieska strojčeka švajčiarskych hodiniek. Môj svet odrazu nebol len čierny, plynule prechádzal cez tmavosivú, sivú, svetlosivú do (síce ešte nie celkom) bielej, ale poctivou prácou na samej sebe podľa tu získaného návodu sa k nej určite dostanem (lebo, veď viete, bez práce nie sú koláče 🙂 ). 

Okrem toho som konečne po rokoch prespala noc bez prebúdzania, oddýchla si, užila si nádhernú okolitú prírodu Národného parku a príjemných, vždy ,,vysmiatych” miestnych obyvateľov a spoznala jedinečných ľudí odhodlaných zapracovať na sebe. Pani Matejovič, pán Danaj, ďakujem Vám za odbornú pomoc, ľudský prístup a skutočnú angažovanosť, a odhodlanie pomôcť mi hľadať a nachádzať riešenia svojich problémov. Moja vďaka patrí aj ostatným zamestnancom centra, ktorí sa starali o náš komfort a pohodlie, aby sme sa my mohli nerušene venovať svojmu JA.
S vďakou a úctou

– Silvia

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk