Skúsenosť klienta #62

uvodzovky

Chcem sa Vám poďakovať. Až dnes, takmer rok od pobytu v Alavite, som pomaly schopná vyhodnotiť a posúdiť, čo všetko mi pobyt u vás dal 🙂

Žiť 23 rokov vo vysokom pracovnom nasadení a devastovať  sa prácou, ktorú milujem, to mi ide veľmi ľahko. Pochopiť danú situáciu, spracovať  bod zlomu, prestavať a nastaviť si životné hodnoty a priority, nastúpiť na novú cestu, kompletne začať meniť návyky – to mi ide veľmi ťažko a pomaly. Ale na začiatku tejto novej cesty ste boli vy a váš program: skvelo vyskladaný, s množstvom aktivít, informáciami, praktickým učením sa. 

Dovolila som si zastaviť sa, pozrieť sa na vlastné problémy z iného uhla pohľadu, s odstupom, a to všetko pod vedením odborníkov. Pomohla mi aj pobytová terapia, teda prežiť „iný režim dňa“ a zamyslieť sa nad tým, že ak nevypĺňam čas prácou 10-12 hod., tak čím? 

Stále sa vraciam k tomu, čo som sa u vás naučila ako reagovať v záťažových situáciách, učiť sa meniť seba, budujem svoju spánkovú rutinu a krok po kroku používam ďalšie postupy, ktorým ste ma naučili. Vždy keď sa vo mne roztočí „vrtuľa superaktivity“ pomáha mi spomenúť si na pocity ticha, bezpečia a pokoja v Alavite, tiež krásnu prírodu v okolí. A tak sa vraciam späť k sebe a dám si šancu zastaviť sa a vnímať novú cestu a nie cieľ. 

Ďakujem a držím palce 🙂

– L.

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk