Záujem o pobyt

Uvažujete nad pobytom v centre ALAVITA pre seba alebo pre svojho blízkeho? Zistite ako postupovať.

Ako sa objednať na pobyt

Postup je veľmi jednoduchý.

1

Prvý kontakt

Ak máte záujem o terapeutický pobyt alebo sa chcete niečo konkrétne spýtať, urobte prvý krok a kontaktujte nás.

Môžete nám napísať cez formulár (nižšie) alebo nám zavolajte na číslo 0944227731, dovoláte sa priamo našim terapeutom. 

Volať môžete denne v čase 9.-19. hod., vrátane víkendov a sviatkov.

2

Vstupná konzultácia

S každým záujemcom o pobyt absolvujeme vstupnú telefonickú konzultáciu, aby sme sa obojstranne uistili, že pobytová terapia je pre vás vhodným riešením. Táto konzultácia s terapeutom je bezplatná, nezáväzná a trvá približne 10 minút.

Na začiatok nám poviete aký problém máte záujem vyriešiť, zodpovieme vaše otázky a aj s ohľadom na želaný výsledok odporučíme potrebnú dĺžku pobytu. Na záver sa môžeme prípadne dohodnúť na termíne nástupu.

3

Objednanie a nástup

Po vzájomnom súhlase s dĺžkou pobytu a termínom nástupu si pobyt objednáte a po úhrade vám rezerváciu pobytu v danom termíne potvrdíme. Termín je možné objednať aj s dlhším časovým predstihom.

Pošleme vám všetky potrebné informácie, aby ste sa na pobyt mohli pripraviť a potom stačí už len prísť do centra a začať so svojimi zlepšeniami.

Kontaktujte nás

Spravte prvý krok na svojej ceste k zlepšeniam. Spojte sa telefonicky alebo cez formulár a poraďte sa o absolvovaní pobytu priamo s našimi terapeutmi.

Záujem z alavita.sk

Časté otázky

Odpovede na časté otázky o cene a úhrade pobytu.

Hradí tieto pobyty zdravotná poisťovňa?

Nie. Aby sme mohli našim klientom poskytovať tak intenzívnu pomoc, kvalitné služby a nadštandardnú starostlivosť, hradia si pobyt v celom rozsahu sami. Centrum ALAVITA je nezdravotnícke zariadenie a so zdravotnými poisťovňami aktívne nespolupracujeme. Jedným z dôvodov je aj možnosť zachovania plnej anonymity a absolútnej diskrétnosti pre našich klientov.

Ako prebieha úhrada pobytu?

Po vzájomnom odsúhlasení detailov vám zašleme emailom zálohovú faktúru na celkovú cenu pobytu. ktorú je potrebné uhradiť pred nástupom. Po prijatí úhrady vám rezerváciu pobytu v dohodnutom termíne potvrdíme a emailom vám zašleme riadnu faktúru. 

Je možné zaplatiť pobyt priamo v centre?

Úhradu za pobyt je možné zrealizovať len na bankový účet. Zálohovú faktúru môžete zaplatiť platobným príkazom z vášho účtu alebo hotovostným vkladom na náš účet priamo v banke.

newsletter

Prihláste sa na odber a zostaňte informovaní o novinkách.
Newsletter AV