Skúsenosť klienta #47

uvodzovky

Pre centrum Alavita som sa rozhodla, lebo mi zostali 2 možnosti, buď hospitalizácia alebo Alavita. Prišla som sem s úzkostnou poruchou, ktorá sa prejavovala neustálou nervozitou a napätím a výraznými somatizáciami. 

Práve tu sa začali odkrývať oblasti, či na seminároch a individuálnych stretnutiach, ktoré vo svojom živote musím riešiť. 

Jednoznačne aj moje telo ukazovalo, že niečo nie je v poriadku a treba to riešiť. 

Poodkrývalo sa niekoľko oblastí, ktoré musím riešiť a zaujať k nim nový postoj a pracovať na tom. Odkryl sa aj veľmi silný problém a to môj postoj k samej sebe a začali sme nastavovať novú cestu, kroky ako to zmeniť. 

Naučili ma pracovať s úzkosťou a somatizáciami prostredníctvom nových techník a zmenou vlastného myslenia. Čo ale musím podotknúť, že som musela odkryť aj boľavé a nepríjemné veci o sebe a zmýšľaní a že som sa musela nastaviť, že to CHCEM meniť. Týmto pobytom to neskončilo a pokračujem na svojej zmene k šťastnému, spokojnému a zdravému “JA”.

Ďakujem pani Matejovič za prístup a navigáciu k zlepšeniu kvality môjho života. Zároveň chcem podotknúť, že krásne prostredie, ubytovanie a režim všetkému napomáhali. 

Luci

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk