Skúsenosť klienta #48

uvodzovky

Môj život sa navonok môže zdať bezproblémový. Mám milujúcu rodinu a stabilnú prácu. Aj tak boli moje dni dlhé roky plné úzkosti, depresie a panických atakov. 

Vyvrcholilo to až tak, že som nebola schopná opustiť prah svojho domu a mala som pocit, že môj život skončil. Navštevovala som terapeuta, brala som aj lieky, ale pomôcť som si nedokázala. 

Potom som náhodou objavila centrum Alavita. Povedala som si, že tomu dám šancu, aj keď som neverila, že mimo domu vydržím viac ako dva dni. Teraz odchádzam po dvoch týždňoch pobytu a mám pocit, že som dostala od života druhú šancu. Za toto vďačím tímu Alavity, najmä pani Matejovič, ktorá mi ukázala, že aj keď myseľ neposlúcha, nikdy nie je neskoro ju prevychovať. 

Ešte ma čaká dlhá a ťažká cesta, ale som presvedčená, že som urobila prvý a správny krok, keď som sa prihlásila na pobyt. 

Je ťažké vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, ale stojí to za to. Jediná vec, ktorú môžem ľutovať je to, že som to neurobila už dávno. Ďakujem, že pomáhate ľuďom, ktorí si sami pomôcť nevedia a robíte to na vysoko profesionálnej úrovni.

– Z.

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk