Skúsenosť klienta #57

uvodzovky

Do centra Alavita som prišla s úzkosťou a panickými atakmi. Rozhodla som sa tak hlavne po prečítaní iných skúseností od ľudí, ktorí tu už boli predomnou. Bola to moja posledná možnosť, vzhľadom že nič iné nepomáhalo. 

Prednášky boli zaujímavé a veľmi dobre pochopiteľné v podaní naozaj profesionálnych terapeutov. Krok po korku sme sa zoznamovali s tým, ako funguje ľudský mozog a naše emócie. Každá prednáška mi otvárala oči, sama som nechápala, ako som celý život mohla byť na seba taká “zlá”. Musím povedať, že pani Matejovič je naozaj profesionál v tomto obore, vie dobre vysvetliť a aplikovať teóriu do praxe a má u klientov rešpekt. 

Pán Danaj tiež vie, čo robí a veľmi im ďakujem za prístup, akým ľuďom pomáhajú. 

Naučila som sa veľmi veľa o sebe samej, o tom, čo je pre mňa dôležité a čo som robila len kvôli tomu, aby bolo okolie spokojné. Musím na sebe naozaj tvrdo zamakať, aby som bola šťastná. Verím, že to dokážem. Kto váha, či ísť alebo nie, určite prídite. Otvorí vám Alavita oči a zistíte, že sa dá žiť krajšie, no cestou,  akou to dokážete, je len na vás. 

Musím tiež spomenúť geniálne jedlá, ktoré páni kuchári varili. Vyvážené, chutné a zdravé. Mňam!

Veľká vďaka za moje zlepšenie a prežívanie pohody na tomto pobyte patrí ľuďom, ktorých som tu stretla. Sú to moji kamaráti a veľmi ich mám rada. 

Ďakujem!

– Lucka

Kontaktujte nás

Zavolajte denne v čase 9-19 hod. alebo nám napíšte.

Záujem z alavita.sk